.

.

Одлична цена
7pcs/многу 1mm,2mm,3мм,4mm,5mm,6mm,8mm HRC50 3Flutes Крајот фабрика за Алуминиум Мелење Машина Алатки Карбид CNC Endmill Рутер битови

7pcs/многу 1mm,2mm,3мм,4mm,5mm,6mm,8mm HRC50 3Flutes Крајот фабрика за Алуминиум Мелење Машина Алатки Карбид CNC Endmill

DEN 870.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
JERRAY
Материјал:
Карбид
Тип:
Крајот Мелница
Обложување:
TiAIN
Производи во категоријата