.

.

Одлична цена
1pc R0.25*D4*20.5*50L*2F HRC55 Волфрам солидна карбид Заострените Топката Носот Крајот Мелници конус мелење машина дрво нож алатки

1pc R0.25*D4*20.5*50L*2F HRC55 Волфрам солидна карбид Заострените Топката Носот Крајот Мелници конус мелење машина

DEN 200.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дијаметар:
4mm
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
JERRAY
Материјал:
Карбид
Обложување:
TiAIN
Вкупна Должина:
50mm
Број На Модел На:
CP-R0.25*D4*20.5*50-HRC55
Работел материјал цврстина:
HRC55
Флејта:
2 флејта
Флејта должина:
за 20.5 mm
Вкупна Должина:
50mm
Радиус:
0.25 mm
Соодветни Материјали:
нерѓосувачки челик,леано железо,Cu,Al,тешко дрво
is_customized:
Yes
Производи во категоријата