.

.

Одлична цена
5pcs Рамен Крајот Мелница Д1 Д1.5D 2D 2.5 Д3 D4 HRC60 50L 2Flute Карбид Директно месо тело EndMills за CNC Мелење Машина

5pcs Рамен Крајот Мелница Д1 Д1.5D 2D 2.5 Д3 D4 HRC60 50L 2Flute Карбид Директно месо тело EndMills за CNC Мелење

DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
HRC60-2F-D1-50L, HRC60-2F-D1.5-50L, HRC60-2F-D2-50L, HRC60-2F-D2.5-50L, HRC60-2F-Д3-50L, HRC60-2F-D4-50L
Дијаметар:
1/1.5/2/2.5/3/4mm
Вкупна Должина:
50mm
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Обложување:
TiAIN
Број На Модел На:
HRC60 2F-D1/1.5/2/2.5/3/4*50L
Тип:
Крајот Мелница
боја:
Жолта
број на flute:
2
Тврдост:
60
кориснички:
Yes
Производи во категоријата