.

.

Одлична цена
рутер малку сечилото дијаметар 18mm overlength 100mm на 3 флејта рамен крајот HRC55 карбид крајот мелница CNC машина алатка мелница машина

рутер малку сечилото дијаметар 18mm overlength 100mm на 3 флејта рамен крајот HRC55 карбид крајот мелница CNC машина

DEN 1157.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Обложување:
TiAIN
Тип:
Станот Крајот Мелници
Материјал:
Карбид
Број На Модел На:
сечилото дијаметар 18mm overlength 100mm
Производи во категоријата