.

.

Одлична цена
2 парчиња D6X25mm ДО & ДОЛУ крајот мелници Две Флејта Спирала Карбид Секачи за CNC Рутер, Компресија Дрво Крајот Мелница Машина Битови

2 парчиња D6X25mm ДО & ДОЛУ крајот мелници Две Флејта Спирала Карбид Секачи за CNC Рутер, Компресија Дрво Крајот Мелница

DEN 554.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
JERRAY
Вкупна Должина:
50
Материјал:
Карбид
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
D6*25*50
Дијаметар:
6
Обложување:
без слој
is_customized:
Yes
Флејта Дијаметар:
6mm
Месо тело дијаметар:
6mm
Флејта должина:
25mm
Вкупна Должина:
50mm
HRC:
HRC55
Флејта:
2 флејта
Производи во категоријата