.

.

Одлична цена
Врвен квалитет , За HP лаптоп плоча DV7 DV7-4000 605497-001 лаптоп плоча, Тестирани 60 дена гаранција

Врвен квалитет , За HP лаптоп плоча DV7 DV7-4000 605497-001 лаптоп плоча, Тестирани 60 дена гаранција

DEN 1992.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Хард Диск Интерфејс:
OC
Пристаништа:
Wifi,USB 2.0,VGA
Примена:
Лаптоп
Чипсет Производител:
AMD
Форма Фактор:
CEB
Почетен Датум:
2004 година
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
FSB / ХТ:
OC
Број На Модел На:
605497-001
Пакет:
Yes
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Чипсет:
AMD
Бренд Име:
OnePino
Тип Socket:
чашката s1
Меморија Тип:
DDR3
Меморија канал:
Три
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Форма Фактор:
ATX
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Главниот Одбор Платформа Тип:
AMD
Производи во категоријата
DEN 1800.00 -70 %