.

.

Одлична цена
NOKOTION NBM6B11001 NB.M6B11.001 Главниот Одбор За Acer стремат V3-571G Лаптоп Плоча DDR3 LA-7912P GeForce GT710M Видео Картичка

NOKOTION NBM6B11001 NB.M6B11.001 Главниот Одбор За Acer стремат V3-571G Лаптоп Плоча DDR3 LA-7912P GeForce GT710M

DEN 3072.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пристаништа:
PCI-Експрес X8,Wifi,Ethernet,VGA
Број На Модел На:
V3-571G
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
PGA 989
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Чипсет:
intel hm77
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
FSB / ХТ:
MHZ
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Бренд Име:
NOKOTION
Форма Фактор:
ATX
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Меморија канал:
Двојно
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Место на Потекло:
Кина (Главниот одбор)
Conditon:
Работат и се скоро нови
Гаранција:
2 Месец
Објектот Состојба:
Скоро Нови
Поддржува Прикаже Излез:
Yes
Проширување Слотови:
WIFI
Повеќе Графички Картички:
Не е поддржано
Интерфејс Тип:
S/PDIF Коаксијален
Производи во категоријата
DEN 1800.00 -90 %