.

.

Одлична цена
Оригиналната За ASUS S551L S551LN V551 K551 K551L R551LA R551LB S551LN Лаптоп Аудио USB IO Одбор Интерфејс Одбор Тестирани И

Оригиналната За ASUS S551L S551LN V551 K551 K551L R551LA R551LB S551LN Лаптоп Аудио USB IO Одбор Интерфејс Одбор Тестирани

DEN 403.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пристаништа:
USB 3.0,SATA,USB 2.0,Ethernet,HDMI,VGA
Бренд Име:
SAMXINNO
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
одборот на процесорот
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Чипсет:
HM65
Почетен Датум:
2013
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
S551LN
Меморија Тип:
НПД, SDRAM,DDR2
Меморија Банка:
2 DDR2 DIMM
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Меморија канал:
Двојно
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
батеријата на bios-от:
NO
Производи во категоријата