.

.

Одлична цена
За DELL N5110 плоча 07GC4R тестирани работи

За DELL N5110 плоча 07GC4R тестирани работи

DEN 1800.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чипсет Производител:
Intel
Хард Диск Интерфејс:
OC
Број На Модел На:
07GC4R
Пристаништа:
Wifi,USB 2.0,VGA
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
PGA 989
Форма Фактор:
CEB
FSB / ХТ:
OC
Пакет:
Yes
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Бренд Име:
OnePino
Чипсет:
Intel B150
Меморија Тип:
DDR3
Меморија канал:
Три
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Производи во категоријата