.

.

Одлична цена
MBV4Z06001 MBV3W06001 лаптоп плоча одговара за acer travelmate 5760 DA0ZRJMB8C0 HM65 hd 3000 ddr3

MBV4Z06001 MBV3W06001 лаптоп плоча одговара за acer travelmate 5760 DA0ZRJMB8C0 HM65 hd 3000 ddr3

DEN 1728.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
5760
Пристаништа:
Wifi,Ethernet
Меморија Тип:
DDR3
Примена:
Лаптоп
Објектот Состојба:
Користи
Тип Socket:
PGA 989
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Чипсет:
A55
Бренд Име:
KEFU
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Производи Статус:
Се Користи, Акции
Производи во категоријата