.

.

Одлична цена
764691-501 764691-001 Одговара За HP 355 G2 лаптоп плоча A6-6310 ПРОЦЕСОРОТ

764691-501 764691-001 Одговара За HP 355 G2 лаптоп плоча A6-6310 ПРОЦЕСОРОТ

DEN 3336.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пристаништа:
Wifi,Ethernet,VGA
Меморија Тип:
DDR3
Број На Модел На:
764691-001
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
одборот на процесорот
Објектот Состојба:
Користи
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Чипсет:
A55
Бренд Име:
KEFU
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Производи Статус:
Се Користи, Акции
Производи во категоријата