.

.

Одлична цена
Лаптоп Плоча Одговара За Леново B575 Плоча 48.4PN01.021 DDR3 USB2.0 HDMI

Лаптоп Плоча Одговара За Леново B575 Плоча 48.4PN01.021 DDR3 USB2.0 HDMI

DEN 2564.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чипсет:
H61
Број На Модел На:
b575e
Меморија Тип:
DDR3
Пристаништа:
HDMI,USB 2.0,VGA
Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
MLLSE
Тип Socket:
одборот на процесорот
Објектот Состојба:
Користи
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Ре-проверува пред превозот:
дефинитивно
Олово Време:
1-2 работни дена по плаќање
испорака:
на светот
Производи Статус:
Акции, Кои Се Користат
Производи во категоријата
DEN 2255.76

DEN 1367.76

DEN 2621.52