.

.

Одлична цена
SHELI лаптоп Плоча За Samsung RF510 RF410 RF710 BA92-07104B BA9207104A DDR3 не-интегрирана графичка картичка тестирано

SHELI лаптоп Плоча За Samsung RF510 RF410 RF710 BA92-07104B BA9207104A DDR3 не-интегрирана графичка картичка

DEN 3352.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Производи Статус:
Акции,Кои Се Користат
Чипсет Производител:
Intel
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Пристаништа:
VGA,HDMI,USB 2.0,Ethernet,Wifi,Bluetooth
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Меморија Тип:
DDR3
Меморија канал:
Двојно
FSB / ХТ:
Стандард
Максимална Ram Капацитет:
4 GB
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Проширување Слотови:
WIFI
Поддржува Прикаже Излез:
Yes
Интерфејс Тип:
S/PDIF Коаксијален
Пакет:
Yes
Почетен Датум:
2009 година
Примена:
Лаптоп
Повеќе Графички Картички:
Не е поддржано
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Број На Модел На:
RF510 RF410 RF710
Тип Socket:
PGA 989
Чипсет:
HM65
Објектот Состојба:
Користи
Бренд Име:
SHELI
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
1.000kg (2.20lb.)
Пакет Големина:
30cm x 30cm x 5cm (11.81in x 11.81in x 1.97in)
Производи во категоријата
DEN 1426.08 -88 %

DEN 1650.72 -88 %

DEN 2621.52 -88 %