.

.

Одлична цена
KEFU 48.4PA01.021 LZ57 MB НОВ +ДОСТАПЕН БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Лаптоп плоча ПОГОДЕН за Lenovo Ideapad Z570 ЛАПТОП КОМПЈУТЕР GT 540M

KEFU 48.4PA01.021 LZ57 MB НОВ +ДОСТАПЕН БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Лаптоп плоча ПОГОДЕН за Lenovo Ideapad Z570 ЛАПТОП КОМПЈУТЕР

DEN 1524.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
z570 НОВАТА матична ПЛОЧА
Пристаништа:
Wifi,USB 2.0,Ethernet,VGA
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
PGA 989
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Објектот Состојба:
Нови
Пакет:
Yes
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Чипсет:
NVIDIA
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Форма Фактор:
ATX
Бренд Име:
KEFU
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Меморија канал:
Двојно
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Чипсет Производител:
оригиналниот
Тестирани:
Yes
ГАРАНЦИЈА 90 ДЕНА :
Yes
Број На Модел На:
Нови Z570 плоча
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Поддржува Прикаже Излез:
Yes
Проширување Слотови:
WIFI
Производи Статус:
Акции
Главниот Одбор Платформа Тип:
Intel
Производи во категоријата
DEN 1344.00 -90 %

DEN 1650.72 -90 %