.

.

Одлична цена
Против пролизгување Вратата Мат Дома Декор Океан Море Карпи, Камења Затворен Надворешен Влез Doormat Гумена Подлога

Против пролизгување Вратата Мат Дома Декор Океан Море Карпи, Камења Затворен Надворешен Влез Doormat Гумена Подлога

DEN 418.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
40x60cm, 45x75cm, 50x80cm
Бренд Име:
шарм дома
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Рачно изработени
Функција:
Корозија-Отпорни,Анти-Бактерии,Навремено-Отпорни,Анти-Лизга,Лепило-Заштитни
Употреба:
Вратата,Подот,Бања,Молитва,Tablemat,Голф,Отворен,Маса,Бар,Вежбање,Автомобил
Шема:
Печатени
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Растенијата
Спецификација:
40*60/45*75/50*80
Примена:
спалната соба, кујната, кревет, столче, троседот перница, и така натаму
Примена:
дневна соба
Број На Модел На:
Diy Прилагодено Doormat
Возрасна Група:
Возрасни лица
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
дизајн:
DIY Customiz
Пакет:
1 компјутер мат
Материјал:
Ткаенина&Велур&Гума
Обичај Услуга:
Обичај услуга обезбеди
Пад на превозот:
Yes
Функција:
Може да се користи под маса и во спалната соба, кујна, кревет, столче, па
Производи во категоријата