.

.

Одлична цена
5PCS мастило кертриџ PGI-220 CLI-221 за Canon Pixma MP540/MP550/MP560/MP620/MP630/MP640/MP980/MP990/MX860/IP3600

5PCS мастило кертриџ PGI-220 CLI-221 за Canon Pixma MP540/MP550/MP560/MP620/MP630/MP640/MP980/MP990/MX860/IP3600

DEN 225.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
PGI-220 CLI-221
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Производи во категоријата