.

.

Одлична цена
20 x Компатибилни, мастило касети за Epson NX420 NX 420 Печатач

20 x Компатибилни, мастило касети за Epson NX420 NX 420 Печатач

DEN 684.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
NX420 NX 420
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
COAAP
Обоени:
Yes
Тип:
мастило кертриџ
Модел На Печатач:
NX420 NX625 NX125 NX127 работна Сила 320 323
боја:
црна цијан магента жолта
MPN:
T1251 T1252 T1253 T1254
технологија на печатење:
инк-џет печатач
Валидноста:
1 година
Производи во категоријата