.

.

Одлична цена
GC31 компатибилен кертриџ За Ricoh со чип со мастило внатре За Ricoh GXe2600 GXe3300 GXe3300n GXe3350 GXe3350n GXe5500

GC31 компатибилен кертриџ За Ricoh со чип со мастило внатре За Ricoh GXe2600 GXe3300 GXe3300n GXe3350 GXe3350n GXe5500

DEN 781.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
boma.ltd
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
GC31
Компатибилен Бренд:
за RICOH
Име на производ:
GC31 компатибилен кертриџ За Ricoh
Модел:
За Ricoh GC31
боја:
K,C,M,Y - 4 Бои
чип:
со чип
Печатач:
За Ricoh GXe2600 GXe3300 GXe3300n GXe3350 GXe3350n GXe5500 GXe7700
функција 1:
Со мастило внатре
Карактеристика 2:
Подготвени за употреба
функција 3:
Со пластична кеса во внатрешноста
јачина:
50мл/Pc
Производи во категоријата