.

.

Одлична цена
Замена 8 x LC 10 37 51 57 960 970 1000 Мастило Касети За Брат MFC 260C 3360C 440CN 460CN 465CN 480CN 5460CN 5860CN

Замена 8 x LC 10 37 51 57 960 970 1000 Мастило Касети За Брат MFC 260C 3360C 440CN 460CN 465CN 480CN 5460CN 5860CN

DEN 369.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Брат
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Брат Компатибилен Модел:
7860dw,7055
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Производи во категоријата