.

.

Одлична цена
COAAP Компатибилен canon Pixma MG5750 MG5751 MG5752 MG5753 Принтер ink кертриџ pgi570 Б.К CLI571 Б.К/C/M/Y/GY 6pcs

COAAP Компатибилен canon Pixma MG5750 MG5751 MG5752 MG5753 Принтер ink кертриџ pgi570 Б.К CLI571 Б.К/C/M/Y/GY 6pcs

DEN 583.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,Светло Црна,К
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Бренд Име:
COAAP
Број На Модел На:
PGI570 MG5750 MG5751 MG5752 MG5753
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
MPN:
PGI570BK CLI571 /Б.К/C/M/Y/GY
Пакување Карактеристики :
Се Намали Филм Заштита
Печатач Категорија:
за Pixma серија
Модел На Печатач:
MG5750 MG5751 MG5752 MG5753
MG6850 MG6851 MG6852 MG6853:
MG7750 MG7751 MG7752 MG7753
TS8050 TS8051 TS8052 TS8053:
TS5050 TS5051 TS5052 TS5053
TS6050 TS6051 TS6052 TS6053:
За Pixma MG6800
За MG5700:
За TS5055
За TS9050:
За TS9055
Производи во категоријата