.

.

Одлична цена
1pc CL41 Компатибилни, Мастило Касети за Canon CL 41 PIXMA iP1800 iP1200 iP1900 iP1600 MX300 MX310 MP160 MP140 MP150 печатач CL-41

1pc CL41 Компатибилни, Мастило Касети за Canon CL 41 PIXMA iP1800 iP1200 iP1900 iP1600 MX300 MX310 MP160 MP140 MP150

DEN 351.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
За Canon PG40 CL41/За Canon СТР 40 CL 41
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
боја:
Црна
со чип:
со стабилност на чип
Страница Принос:
600pages
Кертриџ за Статус:
целосна мастило
компатибилен со мастило кертриџ За Canon PG40:
За Canon PG40 CL41/За Canon СТР 40 CL 41/За Canon СТР-40 CL-41
компатибилен За канон принтер model1:
За CANON PIXMA ip1980 iP1200 iP1300 iP1600 iP1700 iP1800 принтери
компатибилен За канон принтер model2:
За canon PIXMA iP1880 iP1980 iP2200 iP2500 iP2580 iP2600 принтери
компатибилен За канон принтер model3:
За canon PIXMA MP140 MP145 MP150 MP160 MP170 MP180 MP198 принтери
компатибилен За канон принтер model4:
За canon PIXMA MP210 MP220 MP228 MP450 MP460 MP476 принтери
компатибилен За канон принтер model5:
За canon PIXMA ФАКС-JX210P 300 500 510P принтери
Производи во категоријата