.

.

Одлична цена
Три-Боја на Мастило Касети Remanufactured За HP 23 XL 23XL HP23XL HP23 1823D Deskjet 832c 880c 882c 890cse 890cxi 895cse 895cxi

Три-Боја на Мастило Касети Remanufactured За HP 23 XL 23XL HP23XL HP23 1823D Deskjet 832c 880c 882c 890cse 890cxi

DEN 496.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
TN1000
Производи во категоријата