.

.

Одлична цена
Целосна мастило Refillable Кертриџ одговараат за T1711 -T1714 T1715 серија Одговараат за epson xp 103/33/203/207/303/306/403/406.со ЛАК чипови

Целосна мастило Refillable Кертриџ одговараат за T1711 -T1714 T1715 серија Одговараат за epson xp 103/33/203/207/303/306/403/406.со

DEN 288.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
R1711FC
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Производот:
refillable касети
одговараат на касети:
одговараат За T1711 -4 / T1701-4 серија
одговараат на машина :
Одговараат за XP - 103/33/203/207/303/306/313/413
is_customized:
Yes
чипови:
Со ЛАК чипови
мастило:
Со целосна мастило
Производи во категоријата