.

.

Одлична цена
Remanufactured Мастило Касети За HP 40 44 XL 40XL 44XL HP40 HP40XL HP44 HP44XL 51640A 51644C 51644M 51644Y Designjet DJ700 750C

Remanufactured Мастило Касети За HP 40 44 XL 40XL 44XL HP40 HP40XL HP44 HP44XL 51640A 51644C 51644M 51644Y Designjet

DEN 1091.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Производи во категоријата