.

.

Одлична цена
Масло presser од кикирики создателот семе од репка маслиново Фстаци pecan мали бадемово масло мелница 700W Нерѓосувачки stee домаќинство Екстракт од масло YF-508

Масло presser од кикирики создателот семе од репка маслиново Фстаци pecan мали бадемово масло мелница 700W Нерѓосувачки

DEN 9960.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
220v
Бренд Име:
ZJMZYM
Капацитет:
>4L
моќност:
601-1000W
Број На Модел На:
YF-508
Број На Производ:
G1698
Име на производ:
Масло Pressers
Модел:
YF-508
Напон:
220V
моќност:
700W
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Фреквенција:
50Hz
Принос:
3-4.5 kg / h
Пакување големина:
46*38*24cm
Тежина:
13kg