.

.

Одлична цена
Мини-10K+ мини Лабораторија Центрифуга 3000-10000 вртежи во минута мали центрифуга/Машинско Рачно Центрифуга

Мини-10K+ мини Лабораторија Центрифуга 3000-10000 вртежи во минута мали центрифуга/Машинско Рачно Центрифуга

DEN 5448.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
Мини-10K+
Бренд Име:
LZHZXY
Состојба:
Нови
Тип:
Вертикална
Брзина:
3000-10000 вртежи во минута
Центрифугалните Сили:
1s - 99min
Напон:
110 V /220V
Нето тежина:
2kg/pc
RCF:
1000-7500G
Производи во категоријата