.

.

Одлична цена
Алуминиум Легура Течен Азот Контејнери Течен Азот Сад Dewar течен азот

Алуминиум Легура Течен Азот Контејнери Течен Азот Сад Dewar течен азот

DEN 3192.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
YDS-2
Бренд Име:
LZHZXY
Состојба:
Нови
Тип:
Вертикална
Производи во категоријата