.

.

Одлична цена
1 Сет За Пребројување На Опрема Контра Додатен За Капсула, Таблета Пребројување На Машина

1 Сет За Пребројување На Опрема Контра Додатен За Капсула, Таблета Пребројување На Машина

DEN 23253.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
Нови
Состојба:
Нови
Тип:
Други
Број На Производ:
FL0373
Броење на плоча дупки:
100
Броење на опсег:
1-100 / време
Принос:
10-20 шишиња / мин
моќност:
220V, 550W
Производи во категоријата