.

.

Одлична цена
220V 0.25 KW 1PC Десктоп електрични почвата pulverizer машина FT102 microsoil почвата disintegrator машина

220V 0.25 KW 1PC Десктоп електрични почвата pulverizer машина FT102 microsoil почвата disintegrator машина

DEN 4968.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Вертикална
Број На Модел На:
FT102
Состојба:
Нови
Број На Производ:
FL2111
Им овозможи на работните часови:
Континуирано
Надворешниот:
површината отпорни слој
Дробење комора:
умре фрлија челик
моќност:
220v
Екран отворот:
0.5 / 1.0 / 1.5 мм
Катастрофален ефект:
30 ~ 120 мрежа
Еден текст:
50g
моторни брзина:
1400RPM
Номинална моќност:
0.25 kw
Производи во категоријата