.

.

Одлична цена
2018 Мода Жените Пингвин Шема Марами И Shawls Животински Печати Пингвин Hijab Шамија Shawl Заврши Мешавина Боја Бесплатен Превозот

2018 Мода Жените Пингвин Шема Марами И Shawls Животински Печати Пингвин Hijab Шамија Shawl Заврши Мешавина Боја Бесплатен

DEN 840.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Марами Должина:
>175cm
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
FF-Ц2
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
IFIIIRISI
Шаблон Тип:
Животните
боја:
7 Боја
Големина:
180cm*90cm
Материјал:
Voile
Погоден Сезона:
Зима Пролет, Есен
Пол:
Унисекс
Производи во категоријата