.

.

Одлична цена
Жените Солидна Боја Кашмир Марами Со Tassel Дама Зимски Дебели Топло Шамија Hight Квалитетни Женски Shawl Долго Ќебе Топла Продажба 8.1

Жените Солидна Боја Кашмир Марами Со Tassel Дама Зимски Дебели Топло Шамија Hight Квалитетни Женски Shawl Долго Ќебе

DEN 346.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Материјал:
Cashmere
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
Жените Зима И Топло Шамија
Марами Должина:
>175cm
шамија жени:
hijab шамија
жените шамија:
зимски шамија
шамија мажи:
cashmere шамија
глава шамија:
жените кашмир шамија
hijab шамија 2017:
tassel шамија
pashmina кашмир shawl:
pashmina шамија
pashmina кашмир:
cashmere shawl
Должина:
200cm
Ширина:
65cm
Производи во категоријата