.

.

Одлична цена
Жените Т кошула Секси Бело Стојат на Врвот Сечење на Врвот краток Т Кошули Buttonhole Завој Папокот Шупливи Надвор Кратко Sleeve Tee Кошула Femme

Жените Т кошула Секси Бело Стојат на Врвот Сечење на Врвот краток Т Кошули Buttonhole Завој Папокот Шупливи Надвор

DEN 422.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Шупливи Надвор
Бренд Име:
QXSLZQ
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
1553
Ткаенина Тип:
Плетени
Јака:
Стенд
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Производи во категоријата