.

.

Одлична цена
Најновите Стил Реге Ѕвезда Боб Марли Отпечатоци tshirts Мажи Жени Хип Хоп, Рок Tees Блузи т маици Машки Женски Битник 3D т кошула

Најновите Стил Реге Ѕвезда Боб Марли Отпечатоци tshirts Мажи Жени Хип Хоп, Рок Tees Блузи т маици Машки Женски Битник

DEN 309.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
Asian size S, Asian size M, Asian size L, Asian size XL, Asian size XXL, Asian size XXXL, Asian size 4XL, Asian size 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
PLstar Космосот
Материјал:
Spandex,Полиестер
Стил:
Новина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Стандард
Големина:
С. M,L,XL,XXL.XXXL.4XL.5XL
Harajuku:
За Унисекс Облека
Производи во категоријата