.

.

Одлична цена
Нови пристигнување ШАМПАЊ MAMIЛето мода т кошула жените tshirt Tees Девојки блузи секојдневен блузи жените Облека бесплатен превозот

Нови пристигнување ШАМПАЊ MAMIЛето мода т кошула жените tshirt Tees Девојки блузи секојдневен блузи жените Облека

DEN 198.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
1
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Бренд Име:
SHYUTEE
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Џерси
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Производи во категоријата