.

.

Одлична цена
Феминистичките БОЛЕСТ Т-маица жените instagram мода т кошула moletom не tumblr т кошула жените феминистичка т кошула секојдневен блузи tees блузи

Феминистичките БОЛЕСТ Т-маица жените instagram мода т кошула moletom не tumblr т кошула жените феминистичка т кошула

DEN 220.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Бренд Име:
SHYUTEE
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Џерси
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Производи во категоријата