.

.

Одлична цена
ГОРЧЛИВО КАФЕ лето Мажите Дизајн Немаат Страв Механички Инженер Е Тука Т Кошула Кратко Sleeve Обичај Т Кошули за Мажи XS-XXXL

ГОРЧЛИВО КАФЕ лето Мажите Дизајн Немаат Страв Механички Инженер Е Тука Т Кошула Кратко Sleeve Обичај Т Кошули за Мажи

DEN 333.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Worsted
Бренд Име:
ГОРЧЛИВО КАФЕ
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Стил:
Моден
Производи во категоријата