.

.

Одлична цена
Смешни Авокадо Цртан филм Печати Мажите Памучни Блузи & Tees Жив Жолта Група Обичај Компанија Вљубените маичка на Кратки Ракави

Смешни Авокадо Цртан филм Печати Мажите Памучни Блузи & Tees Жив Жолта Група Обичај Компанија Вљубените маичка на

DEN 475.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Бренд Име:
LYNSKEY
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Цртан филм
Карактеристики:
100% Памук, Дише Ткаенина
Модел:
ZEWA12YAvocado
Бои:
Црна,Бела,Сина,Црвена,Жолта,Сина,Темно Сива,Зелена,Сива,Виолетова
Производи во категоријата