.

.

Одлична цена
iDzn Улица Стил Вид на Елегантен Вид на Хауба Печати Жените Блузи Кратко Sleeve Смешно Т Риза за Дама Девојка Круг Вратот Основните Блузи

iDzn Улица Стил Вид на Елегантен Вид на Хауба Печати Жените Блузи Кратко Sleeve Смешно Т Риза за Дама Девојка Круг

DEN 299.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
iDzn
Материјал:
Памук,Lycra
Стил:
Streetwear
Ткаенина Тип:
Ткаени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
жените кратки маици
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шема:
Вид на Елегантен Вид на Хауба
НЕМА.:
SG2496D
Производи во категоријата