.

.

Одлична цена
Памук Turtleneck Долг ракав Жените Tshirt Пролет Нови Солидна Црно Бела Т кошула Лабава Секојдневен Еластична Tee Кошула Femme Блузи A271

Памук Turtleneck Долг ракав Жените Tshirt Пролет Нови Солидна Црно Бела Т кошула Лабава Секојдневен Еластична Tee

DEN 507.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
a271
Јака:
Turtleneck
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
ORIGOODS
превозот:
Бесплатен превозот од Кина
Производи во категоријата