.

.

Одлична цена
2017 пролет, есен, девојки и момчиња долги ракави Маици бонбони основните кошули деца Tees цртан филм за деца облека

2017 пролет, есен, девојки и момчиња долги ракави Маици бонбони основните кошули деца Tees цртан филм за деца облека

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Бренд Име:
Baletongnian
Стил:
Активни
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Флорални
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Производи во категоријата