.

.

Одлична цена
2018 Нова девојка бренд Т кошула пролет мода се Долги ракави Памук маица спортски Печати Прекрасна девојка врвот&tees бебе облека дете облека

2018 Нова девојка бренд Т кошула пролет мода се Долги ракави Памук маица спортски Печати Прекрасна девојка врвот&tees

DEN 185.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
24M, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T
Бренд Име:
Baletongnian
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
погодни за возраста:
Дете 2 3 4 5 6 7year стари
Применливи Сезона:
Есен Пролет
abric третман :
меки и удобни,Здрави
Одговара висина:
90cm,100cm,110cm,120cm,130cm,140cm
квалитет:
памук, со висок квалитет, во ред, најдобар, врвот
детска облека стил:
Мода,Симпатична,Секојдневен,Спорт,активни
Децата облека Пол:
Унисекс/Бебе/Дете/Девојка/Момчиња/ Kids/ Дете/деца
детска облека:
децата облека
Производи во категоријата