.

.

Одлична цена
Joyonly 2018 Лето Момчиња Девојчиња Цртан филм Т кошули Животинско Мачка Простор Галакси Чоколадо маици За 4-20Y Деца Кул Облека Блузи

Joyonly 2018 Лето Момчиња Девојчиња Цртан филм Т кошули Животинско Мачка Простор Галакси Чоколадо маици За 4-20Y Деца

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
4T, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Spandex
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
момчиња девојчиња 3d облека т-срање т кошула бренд бебе облека нови 4-20 година
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
joyonly
Стил:
Новина
Облека Должина:
Редовни
Пол:
унисекс момче девојка деца дете
квалитет:
висок квалитет на заштита на Животната средина ослободени од загадување
Печати:
два страна двојно страна печатени
Производи во категоријата