.

.

Одлична цена
2018 Фараонот Черепот Смог Рака Око Брук Печатени машка Мода Кратко Sleeve Екипажот Деколте, T-shirt Mummy Блузи Tees Плус Големина

2018 Фараонот Черепот Смог Рака Око Брук Печатени машка Мода Кратко Sleeve Екипажот Деколте, T-shirt Mummy Блузи Tees

DEN 475.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Бренд Име:
LYNSKEY
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Черепи
Карактеристики:
100% Памук, Дише Ткаенина
Модел:
ZEWA12YWinya Бр 60-2
Бои:
Црна,Бела,Сина,Црвена,Жолта,Сина,Темно Сива,Зелена,Сива,Виолетова
Производи во категоријата