.

.

Одлична цена
2018 Мода Симпатична Рака-Насликани Фокс Дизајн Мажите Т кошула Кратко Sleeve т-маица Битник Foxes Цртан филм Печатени tees Кул Блузи

2018 Мода Симпатична Рака-Насликани Фокс Дизајн Мажите Т кошула Кратко Sleeve т-маица Битник Foxes Цртан филм Печатени

DEN 358.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Spandex
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Рака-Насликани
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
VagaryTees
Производи во категоријата