.

.

Одлична цена
Нова Мода Гроздобер Лето V Деколте, T-маици За Жените Памук корејски Т Кошула Жена Плус Големина Шарени Женски Тенок Т-маица Tees Блузи

Нова Мода Гроздобер Лето V Деколте, T-маици За Жените Памук корејски Т Кошула Жена Плус Големина Шарени Женски Тенок

DEN 474.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
I1832
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex,Памук
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Производи во категоријата