.

.

Одлична цена
2018 Моден Бренд Долг Ракав Tee Кошули За Мажи Кул Дизајн Копа Месечината Органски Памук, Блузи Tees Метал Бенд Т Кошули

2018 Моден Бренд Долг Ракав Tee Кошули За Мажи Кул Дизајн Копа Месечината Органски Памук, Блузи Tees Метал Бенд

DEN 672.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Бренд Име:
LYNSKEY
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
боја:
црна,бела,сива,морнарица
Карактеристики:
100% Чист Памук,Мека Дише Ткаенина
Модел:
ZEWA копа месечината
Производи во категоријата