.

.

Одлична цена
Нови Aarrival 2018 Кинески Стил Националните Везови Цвет Тенок Т-маица Плус Големина Кошули Лето Жените Блузи Бесплатен Превозот

Нови Aarrival 2018 Кинески Стил Националните Везови Цвет Тенок Т-маица Плус Големина Кошули Лето Жените Блузи Бесплатен

DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Бренд Име:
REGRTEDARLING
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Декорација:
Вез
Материјал:
Памук,Spandex
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Инди Фолк
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
НЕ
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Производи во категоријата