.

.

Одлична цена
Измијте си ги Рацете, Љубов и Мајка ми Печати Деца tshirt Момче Девојка т риза За Деца Деца Облека Смешно Врвот Tees Капка Брод Y-89

Измијте си ги Рацете, Љубов и Мајка ми Печати Деца tshirt Момче Девојка т риза За Деца Деца Облека Смешно Врвот Tees

DEN 177.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 7, 8, 11
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Број На Модел На:
Y-89
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Бренд Име:
ZYTJY
Облека Должина:
Редовни
ОЕМ поддршка:
Мин цел 10pcs
Производи во категоријата