.

.

Одлична цена
Марс Напад V28 Филмски Постер Т Кошула Жолти Тули Морнарица Сите Големини S 4Xl

Марс Напад V28 Филмски Постер Т Кошула Жолти Тули Морнарица Сите Големини S 4Xl

DEN 311.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
Asia Size S, Asia Size M, Asia Size L, Asia Size XL, Asia Size 2XL, Asia Size 3XL, Asia Size 4XL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Производи во категоријата