.

.

Одлична цена
Г-дин Baolong Нова Мода во машка Маица Цвеќиња Дизајн на Печатени V Вратот Еден Гради Лето Мажите 3d Дресови Tees Блузи #c1156

Г-дин Baolong Нова Мода во машка Маица Цвеќиња Дизајн на Печатени V Вратот Еден Гради Лето Мажите 3d Дресови Tees

DEN 455.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Ткаенина Тип:
Twill
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Spandex,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Новина
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
Г-Дин BaoLong&Пропушти.ОДИ
Маскирани:
No
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL
Декорација:
3D печатење
дизајн:
3d бејзбол дресови
Производи во категоријата